| marcelbud a întrebat:

Salut TPU, vin cu o problema foarte gravă din punctul meu de vedere. Sper sa nu dați râdeți.
Deci problema este asta am 29 de ani, am iubita de vreo 3 ani și am contact sexual cu ea mai mereu, dar ejaculez foarte repede, gen 2-3 min și gata. Cateodată mi se întâmplă și la un minut și iar la al doilea nr maxim 10 minute și câteodata mi se întâmplă la 5 minute. Abia la al treilea nr duc mult și au fost dați când făceam sex și primul nr ducea 10 minute dar asta sunt cazuri foarte rare. Vreau sa-mi dați un sfat ori niste pastile daca exista că am o activitate sexuala foarte proasta, va mulțumesc anticipat.

4 răspunsuri:
| Emilian65 a răspuns:

Nu te speria. La vârsta ta este normal sa ai aceste probleme. Încearcă și fa sex mai rar cu iubita și se va regla automat perioada actelor sexuale.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fructe si legume.
Nimic pe lumea asta nu e grav. Adu-ti aminte ca la un moment dat toti vom muri si nimic nu va mai conta.

| IonutLOL a răspuns (pentru anonim_4396):

Bro ce legatura are asta cu ce tea intrebat acest om?

| vasile2222 a răspuns:

Cand simti ca esti aproape, te opresti. Stai 1-2 min, apoi continui.