| Vennus a întrebat:

am o problema daca ati putea sa ma lamuriti sau sa ma ajutati cu un sfat. Deci am 17 ani si ma consider oarecum un baiat urat si sunt cu o fata de 16 ani si este foarte frumoasa, cel putin pentru mine este cea mai frumoasa din lume, si nu stiu, cateodata ma gandesc ca dintre toti baieti din lume care arata mai bine ca mine, au bani mai multi ca mine si poate au un stil de a vorbi mai bun ca mine, ma ales pe mine, adica nu stiu, e prea frumos sa fie adevarat, uneori se uita in ochii mei adanc iar eu ma gandesc la faptul cum arat si inchid ochii sau ma uit in alta parte, nu stiu ma simt asa de prost cand ma gandesc la chestia asta, va rog nu faceti haz pe tema asta, daca se poate sa ma lamuriti sau sa ma ajutati cu un sfat

9 răspunsuri:
| mar2012 a răspuns:

Daca tu spui ca esti urat...pe ea cu siguranta o atrage ceva la tine
NICIO FATA NU AR STA CU UN BAIAT URAT crede-ma ...ai ceva special care o face fericita...

| alexandru04 a răspuns:

Pai te iubeste daca sta cu tine.si nu cred ca te poti conidera asa urat daca sta cu tine mai ales spunand ca este foarte draguta ea.asa ca distrativa impreuna.cat puteti.nu mai lasa sa treaca timpul ca vrei regreta asculta-ma

| emy_2512 a răspuns:

Te iubeste cu siguranta...si sta cu tine poate ca nu e tipul de fata care sa iubeasca fizicul de la un baiat ci e tipul de fata care iubeste inima acelui baiat...

| Loovee a răspuns:

Daca esti asa urat cum spui tu aceea fata nu ar sta cu tine...pentru ca nici o fata nu mai sta in ziua de azi cu un baiat urat.
Stai linistit ca si daca ai fi asa cum spui tu nu este absolut nici o problema pentru ca fiecare om are defectul lui si calitatea lui cel mai de pret.
Si eu spun ca sunt urata, desii multa lume imi spune ca sunt frumoasa foc. Dar fiecare om spune ca este urat sau prost etc. desii nu este. Fiecare om are un lucru care il face cel mai special din lume. Fundita?

| s.m. a răspuns:

Hmmmmmmm, stiu despre ce vorbesti, doar ca eu sunt fata, si nah, se schimba oarecum treaba.In orice caz, stii care e problema ta? NESIGURANTA, da asta e, si stii ce? ai de pierdut daca esti asa. sfat: incearca sa fii mai sigur pe tine ca o sa te simti mai bine in pielea ta.si nu te mai considera tu asa un "urat "hee hee, poate nu esti cel mia frumos baiat de pe Pamant, da nici cel mai urat, daca vrei sa primesti lamuriri, trimite-mi p privat un link cu o poza de-a ta si o sa vezihee hee.
Si stai linisit ca a gasit fata aia ceva la tine, eu am gasit deja : stii sa vb fain, in privinta asta nu ai problemehee hee si e f imp asta intr-o rel, sa ai cu cine sa vorbesti. sper ca nu am plictisit cu textul prea lung, nah, asa. s eu mai vorbareatahee hee :-p pa pa

| Mandy a răspuns:

Este de apreciat ca o pretuiesti, dar sfatul meu este sa nu te mai gandesti la astea, daca e iubita ta, inseamna ca sigur te-a ales, pentru ca ai tu ceva special.
Daca se uita adanc in ochii tai, inseamna ca te priveste in duflet."ochiii sunt usile sufletului". Nu ii mai inchide, pentru ca risti sa nu iti mai vada frumusetea interioara. Uita-te si tu la fel in ochii ei, si transmite-i din priviri ca o iubesti, si inseamna mult pentru tine.Sunt sigura ca te vei descurca, dragule happy

| lays a răspuns:

Eu sunt o fata destul de simpla.insa cand m-am cuplat cu iubitul meu acum 'nspe mii de ani mult timp mi-a zis cum de m-am uitat la el.ca se considera urat, si ca eu sunt foarte frumoasa, ca sunt perfectastraight face. chestia e ca si eu il vad la fel pe el. oricat de urat s-ar crede.mai sunt momente cand il masoara vreuna din cap pana in picioare si nu ma pot abtine si incep sa mormai.la care el zice:"nu se uita la mine. la cum arat cum sa se uite?"! si crede-ma ca e atat de frumos.asta e parerea lui despre el.asa si cu tine.iti zic sigur ca ea te vede foarte frumos, ai tu ceva cu care ai cucerit-ohappy sa ai grija de eahappybafta!

| Delire a răspuns:

Nu ai de ce sa*ti fie rusine, ptk ea te iubeste, asa cum esti(din cate ai spus) si cum a spus si mariazanvetor o fata nu se uita la un baiat urat! poate asa te vezi tu. sper ca ti*am fost de ajutor :*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Niciodata sa nu crezi lucruri de genul asta despre tine! daca tu nu te apreciezi cine o sa o faca? sa stii ca un om in ziua de azi nu iar zice altuia ca e frumos sau ca a facut un lucru bun doar asa ca sunt ei smecheri! daca fata asta e cu tine se te place inseamna ca te considera frumos si special...si probabil asa este daca cum ai zis este asa de frumoasa...cand te priveste privesteo si tu in ochi altfel va crede ca tie nu iti place ceva la ea! si fii sigur ca daca fata asta e cu tine esti frumos si cool etc. happy