| AlexBot a întrebat:

Salut,TPU.Am o problema.Imi plac doua fete(gemene)dar ele nu ma plac(Asa cred eu).Si vreau sa le fac sa ma placa dar nu stiu cum.Ele sunt si mai mari ca mine mine si nu stiu daca am sanse ca sunt frumoase destepte amuzante etc.Dau funda.NU vreau raspunsuri ironice doar serioase va rog.MUltumesc

5 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Se pare ca esti inca prea mic ca sa intelegi ca atat atractia fizica dar mai ales sentimentele de dragoste si iubire trebuie sa fie reciproce.

| neutrino a răspuns:

Ghinionul tau ca sunt si destepte: in acest caz nu ai nicio sansa.

| Superdumnezeuomniscient a răspuns:

Prietene, eu zic sa cauti ceva de nnivelul tau, asa poate o sa si reusesti

| AlexBot explică:

Ele sunt in clasa cu mine sunt mai mari cu vreo 8 luni.

| AlexBot explică:

Si sunt mai destept ca ele.