| Puiu_3680 a întrebat:

Unei fete,pe care o plac si cred ca ma place, ii este rusine de mine fiind cu 4 ani mai mica decat mine.Cum "ii alung" aceasta stare, vreau sa-i demonstrez ca nu are de ce sa ii fie rusine de mine? Vreau raspunsuri serioase! Dau funda! :*

6 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Trebuie să-i câștigi încrederea!
Pa, pa.

| butterfly27 a răspuns:

Buna.Timpul le rezolva pe toate.Se va obisnui cu tine, cand va avea incredere totala in tine. Apoi se va schimba.Doar ca trebuie sa ai rabdare, pup

| micutsa19 a răspuns:

Hey nu sariti asa pe el pentru ca a zis ca diferenta e de 4 ani dar nu a zis cati ani au... uite eu am 19-20 si ce? cand e vorba de ceva de genul si mie mi se mai intampla sa fiu timida, asta nu tine de varsta, nu stiu ai putea sa te apropii de ea cu alte cuvinte sa te cobori la nivelul ei si sa fiti egali in felul asta nu ar mai avea dc sa se simta rusinata,,, totul sa fie pe parcurs astfel daca chiar ii place de tine va face si ea pasi spre „un intreg"

suntserios
| suntserios a răspuns:

Eu cred ca e doar desteapta si la varsta ei nu se complica cu baietii mai mari

| Azµre a răspuns:

Deja e o problemă dacă ea e mai mică ca tine și tu nu ai nici 17 ani clar că nu va merge niciodată.

| VladGH a răspuns:

Pentru inceput nu te grabi, fii la nivelul ei pina cind te va cunoaste mai bine, apoi o sa vezi ca o sa fie mai indrazneata ca tine happy