| cosmin_2318 a întrebat:

am o problema mare.cum fac sa deschid un fisier video_ts?
am instalat niste codecuri nu merge sal deskid nici cu vlc nici cu bsp nici cu total video. a filmat cineva banchetu si nu pot sa deschidsad. stie careva ce pot face?

3 răspunsuri:
| viorelmuresan a răspuns:

Poti sa incerci cu asta http://www.free-codecs.com/download/k_lite_codec_pack.htm dai download instalezi si gata merge

| cosmin_2318 explică:

Nu merge nici cu codecurile asteasad

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Incearca toate programele de vizualizat filme : power dvd, viplay, gom player... nu stiu mai mult...atat am stiut si eu!