| anonim_4396 a întrebat:

Am o problema personala, imi decalotez penisul si in erectie pina la capat dar se stringe la baza si imi cauzeaza un putin discomfort, ce ar putea fi sau cum se poate de vindecat!

1 răspuns:
| ywar a răspuns:

Da, e o problema. Mi-e teama ca ar trebui sa mergi la un medic sa iti dea un sfat avizat. Nu stiu cati ani ai dar in mod normal ar trebui sa mearga sa ti se decaloteze penisul in orice situatie fara a ave probleme ca "te-ar putea strange pielea"
Citeste aici si daca se aseamana cu ce ai tu mergi la medic http://ro.wikipedia.org/wiki/Fimoz%C4%83
multa bafta si multa sanatate mai ales