| NecunoscutNecunoscut a întrebat:

Am o problema, saptamana trecuta a venit iubita mea la mine si ne-am uitat la un film, si am inceput sa o pipai, sa o dezbrac, totul a mers bine (suntem amandoi virgini încă) si am excitat-o in asa fel încât sa vrea sa o facem, si am incercat eu peste ea, si nu am putut-o baga nici cum, ori incercam prea sus ori prea jos, si dupa aceea am incercat ea peste mine si a fost la gaura si nu a intrat nici cum, cica a fost prea moale varful... ce pot sa fac? Cum trebuie sa fac? Mi-e cam rusine fata de ea ca nu am putut face asta. sad va rog ajutati-ma daca puteti, multumesc anticipat, funda!

5 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Nu este nici o rusine, sunteti amandoi virgini si la inceput sunt niste dificultati normale si inerente. Mai invata niste anatomie feminina si relaxeaza-te. Veti reusi cand va veni momentul potrivit

| mihai69 a răspuns:

Da' degete n-ai, dacă s-a-ntâmplat să se-nmoaie „vârfu'"?!?

| Emilian65 a răspuns:

Faptul ca nu ati putut face sex din cauza moliciunii penisului inseamna ca te masturbezi in exces.

| Otto2014 a răspuns:

Eu zic s-o lasi, oricum nu stiti nimic, hai, du-te si stai cu mana dreapta.

| evelinna01 a răspuns:

Inseamna ca nu s-a trezit de tot din somn ala mic happy nu erai suficient de excitat probabil, ori erai prea emotionat.