| baiatulbaiatbaietel a întrebat:

Buna TPU.
Sunt de 3 luni impreuna cu o fata.
Amandoi avem 16 ani jumatate si ne-am hotarat sa facem sex.
Ieri am fost de comun acord sa incercam,dar a fost un "esec",mai ales ca amandoi suntem virgini.
Ea nu s-a putut relaxa, eu nu prea aveam erectie si am renuntat, mai ales ca pe ea o durea foarte tare. laughing
Un lucru bun e ca nu eram rusinati, deoarece inainte de asta am mai facut sex oral si mna..eram cat de cat obisnuiti unul cu altul in pat,dezbracati laughing
Un sfat pentru mine?
Cum as putea sa am erectie si sa o fac si pe ea sa se relaxeze?
Cu ai mei nu pot vorbi,deoarece imi este rusine,iar cu prietenii daca as vorbi ar face misto, si iubita mea m-a rugat sa nu discut cu nimeni despre asta.
Sunt tanar si nu am experienta, mai ales ca am emotii laughing
Multumesc si fara hate, va rog laughing)

18 răspunsuri:
| GdX a răspuns:

Pf...mai asteptati o perioada fara sa mai faceti sex oral si o sa vedeti pe urma cum rupeti patul. Acum cu durerea...o va durea prima data si ii va curge sange, dar asta e. Tre sa fii tare in cocosel ca sa intre. Pauza 5 zile si vezi pe urma. Bafta.

| Violleta2022 a răspuns:

Esential si vital ca sa va relaxati si sa puteti incepe o partida in pat este sa aveti un preludiu, prin care fata sa se realxeze si sa se umezeasca, ca sa poate sa nu simta durere si sa se bucure de act.
Incearca sa eviti sa mai primesti sex oral inainte de sexul vaginal, ca nu-ti mai functioneaza jucarica, la actul vaginal.
Ofera-i fetei in schimb, un orgasm clitoridian, ca sa se relaxeze si sa fie pregatiuta pentru sex.
Atentie: folositi prezervativul tot timpul, ca partidele consecutive de sex, sau o masturbare in prealabil, poate sa o lase imediat insarcinata, chiar daca nu ejaculezi in interior, pentru ca, ramane sperma pe teava, de la partida anterioara de eaculare, care se scurge involuntar in vaginul fetei, in primele secunde cand este introdus si o poate lasa gravida, daca ea este in perioada fertila.

| mihai69 a răspuns:

Cu răbdare.

| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Nu va propuneti de fiecare data neaparat penetrarea, jucati-va. Daca nu sunteti pudici, incercati sa va produceti unul celuilalt orgasm. Incet incet, poate apare si atmosfera perfecta pentru penetrare.

| ywar a răspuns:

Cand am citit prima data: "avem 16 ani si ne-am hotarat..." am crezut pentru o clipa ca vreti sa faceti o calatorie impreuna sau ceva. Sex? Asta puteti sa faceti la orice varsta. Eu m-as bucura impreuna cu ea de aceasta varsta fara griji, fara obligatii. As lua-o frumos de mana si as merge intr-un parc, m-as duce cu prietenii la munte, la mare..etc. Bine la mare exista si tentatia, tentatie pe care si tu o manifesti. Si, e normala! Cand le vezi pe domnisoarele despletite si dezbracate, e normal sa-ti creasca moralul. La tine dorinta de a face sex e mare si presiunea pusa pe tine si pe ea nu-i de bun augur. Nu sunteti pregatiti. E clar asta. Si ce daca ati stat dezbracati? Crezi ca asta e important? Sau, poate o fi! Voi sunteti in faza de a experimenta. Experimentati cat mai frumos si nu transformati totul in presiune. Si mai e ceva: pun pariu ca dupa o vreme o sa o schimbi. Vei avea nevoie de alt element de noutate. Dupa ce se duce noutate cade si treaba cu interesul pentru sex.

| CodrutElian1990 a răspuns (pentru ywar):

Asa vorbesc toti bosorogii carora nu li se mai scoala. Cand le spui ca sexul se face si cu... (penisul) ei iti raspund: "Daaa! Daaa! Mi-aduc aminteeee!
De ce judeci tinerii dupa cum se intampla acum 70 de ani?

| Teo29 a răspuns:

Cu timpul te inveti cu toate, ia-ti prezervativ mereu la tine, daca nu vrei sa devii tatic curand...

| Xdreaper21 a răspuns:

Nu inteleg care e problema daca ei fac sex
Sexul este ceva normal iar legea spune ca de la 16 sau 15 ani poti face sex
El ratat e ca eu in locu lui o ardeam chiar de o durea
Ea nu poate fi curva din cauza ca a vrut sa se ****
Este clar ca ni stii o definitie buna si precisa a cuvantului curva
Tu uneori ai dreptate alteori esti exagerat/a

| Subsemnatul123 a răspuns (pentru Xdreaper21):

Individul este nitel comunist. Este spalat pe creier cu povesti religioase care ne bagau si noua in cap ca sexul este murdar si pacatos sau ca prima data cand trebuie sa faci sex este in noaptea nuntii. Probabil el nu s-a casatorit niciodata de are asa o aversiune pentru subiectul asta.

| CodrutElian1990 a răspuns (pentru Xdreaper21):

Pe langa ce ai spus, sexul contribuie si la intarirea sanatatii.
Cred ca mama lui leiidin banie2 era curva si nici nu-si cunoate tatal si asta il aseaza in randul celor frustrati.

| FruttiFresh300 a răspuns:

Ești total nepregătit să faci asta după felul în care ai descris ceea ce s-a întâmplat deja.

| ngllllll a răspuns:

Mai, cum sa zic, acum dragostea se rezuma doar la sex de tot felul. Nu e timpul lui acum. Iti spune organismul. Mai dai cu romantism, cu una alta. Daca o iubesti, fii mai delicat in relatie, putin mai multa arta, stil, nu direct ca berbecii. Si casatoriti-va. Sexul si sexualitatea e ceva divin, nu e ping pong. Acolo se fac suflete, se creaza oameni, dai mana cu Dumnezeu. Mai mergeti si voi pe la biserica, mai cititi o carte impreuna seara, chestii de genu. Sa nu va pierdeti unul de altul.

| TheMusicBoy a răspuns:

V-ati putea uita la un film porno impreuna!winking

| Basilievski a răspuns:

Pai cred ca daca o omori, dupa 3 zile nu va mai fi atat de incordata si o sa iti intre

| anonim16121 a răspuns:

Bai tataie, lasă TPU ca e boala curată pentru tine?

| anonim16121 a răspuns:

Citește mai bine... fata nu se **** cu toții, sunt amandoi virgini.

| baiatulbaiatbaietel explică:

Daca tu ai fost un lab*giu toata viata si la 16 ani rupeai la*a, nu ai absolut niciun drept sa comentezi aiurea.
Ca iubita mea nu se **** cu toti, o face cu un singur baiat, cu care este sigura ca vrea sa isi inceapa viata sexuala.
Cat despre mine? Eu ratat? Ce te face sa crezi asta.Mi e mila de oameni inchisi la minte ca tine.

| CodrutElian1990 a răspuns (pentru baiatulbaiatbaietel):

Tu nu vezi ca asta este un bigot religios matur, care nu mai stie cu ce se face sexul?