| anonim_4396 a întrebat:

Am o problema, sunt clasa a 7-a, nu stiu cum sa cuceresc o fata, frumoasa, de pe clasa a 5-a, aproape toti baietii din clasa mea au cate o gagica, numai eu sunt pe dinafara.
Mi-a dat ador la poza de profil, eu i-am dat cam la toate pozele.
Eh, nu imi place la ea, ca asculta satra benz, nu e chiar asa o mare problema.
Cum sa incep sa vorbesc cu ea pe chat?
Avand in vedere, ca tot am mai vazut-o prin scoala.
dar am o problema grava, nu stiu daca are iubit ( cred ca nu are ).
Ajutati-ma, cat sa vorbesc cu ea pe chat si dupa s-o invit la un suc.
Sunt mai timid

4 răspunsuri:
| SG1995 a răspuns:

O placi sau vrei doar să fii șmercher? Stai chill, nu musai să ai de-acum o "relație" la liceu ai mai multe șanse.

| WaterDrop a răspuns:

Daca toti baietii din clasa ta s`ar arunca pe geam, ai face`o si tu? happy

Lasa chatul, mergi la clasa ei si spune`i ca o placi, apoi invit`o la un suc.

Răspuns utilizator avertizat
| WalkerAW a răspuns:

Nu te arunca cu capul inainte:examineaz-o-vezi ce prefera, aflechestii desprea ea, apoi comparati-va.
Daca aveti multe in comun incearca sa stai pe langa ea, apoi cand o prinzi SINGURA in clasa sauundeva(numai nu la baie)spune-i ce simti pentru eaFata va observa ca esti sincer, ca esti curajos si o sa-ti dea o sansa.
Bafat cu iubi-bubi
P.S.-nu o dezvirgina pana nu face 18 ani laughing)
FUNDA?