| xBlackStarX a întrebat:

Ma cheama Alex.Nu stiu cum sa incep...Sunt in clasa a 7a si imi place de o fata din clasa 1 big grin stiu ca pare ciudat dar dabea acum am curajul, avand in vedere ca sunt mai timid sa o invit undeva. Cum ar trebui sa procedez adica cum s-o invit, ce sa facem pe drum... nu stiu sper sa ma ajutati. Si apropo fata nu e asa timida

7 răspunsuri:
| zurick a răspuns:

Ai vrut sa srii a 11-a sau chiar vrei sa spui din clasa 1?

| xBlackStarX explică (pentru zurick):

1!

| zurick a răspuns (pentru xBlackStarX):

Tu chiar te-ai indragostit de o fata de cls 1?

| Mihaelazet8 a răspuns (pentru xBlackStarX):

Vreisa spui ca esti indragistit de aceea fata de cand erai in clasa 1?

| xBlackStarX explică (pentru Mihaelazet8):

NU din clasa 1 adica de atunci pana acum! adica de 6 7 ani o stiu si imi place de ea

| Snowfall a răspuns:

Fake!

| ShawtyGal a răspuns:

Nu cred ca parintii ei ar lasa-o la o intalnire avand in vedere ca are 7-8 anilaughing fara suparare, dar ar trebui sa te axezi pe fete putin mai maricele big grin