| Anonime23e4 a întrebat:

Salut TPU. Am observat recent ca am un fel de piele pe scrotul testiculelor, un fel de piele iesita putin in evidenta, care parca creeaza o linie, asa la mijloc. Dar parca linia nu e completa, odata e piele, odata nu. Asa au toti baietii sau e o problema?

3 răspunsuri:
| Robertandrei4858 a răspuns:

Asa au toți băieții, e ceva normal. Aceea linie începe undeva de la nivelul anusului și are continuitatea pe scrot.

| corbulalbrosu a răspuns:

Acea ''linie'' exista in mod normal chiar din momentul nasterii si reprezinta de fapt linia de unire/de ''sudare'' a pretelui despartitor al scrotului in cele 2 cavitati (in care exista cate un testicul), prin asa numitul ''sept scrotal''. Sanatate!

| epurasu a răspuns:

Este normal - asa au toti baietii. De ce nu raspunzi la mesaje?