| SunnyDoe a întrebat:

In ultima vreme am slabit si am observat ca una din clavicule e putin mai evidentiata decat cealalta, mai "iesita in afara" in partea dreapta, iar coastele din partea dreapta la fel, cand stau culcat in dreapta sunt mai ridicate. De ex daca pun o carte pe mine sa citesc, sta vizibil inclinata. Intrebarea e daca e normal sa nu fim simetrici sau e posibil sa fie o problema de sanatate si sa ma fi deformat recent? Voi sunteti simetrici?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| sierra1 a răspuns:

Sigur n-ai tu vreo problemă la coloană?