| denisman a întrebat:

eu sunt operat de hernie inghinala pe partea stanga, si am 7 zile, ma cam doare putin testiculul stang, oare de ce, mentionez ca hernia nu era iesita in sacul testiculelor, era sus, dau FUNDA sunt disperat!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Deci parerea mea ar fi ca tu sa te duci la doctor pentru o consultatie! Aici o sa primesti doar raspunsuri de la oameni care doar isi dau cu parerea. Nu o sa primesti un raspuns de la vreun specialist si chiar si asa sunt slabe sansele ca cineva sa stie exact ce ai.
Cel mai bine este sa te duci la un control, astfel vei fi si examinat si nu ti se va da un raspuns doar pe niste spuse!

| denisman explică (pentru anonim_4396):

Pai oricum maine ma duc sa imi traga firele, dar voiam niste pareri...