| PsyhoChild a întrebat:

Am papule perlate peniene pe penis(doar pe langa cap).
Stiu ca este o boala dar pe mine ma excita putin cat ma masturbez.
Este in regula treaba asta? O boala inofensiva sa ma excite?

12 răspunsuri:
| doctorandus a răspuns:

Daca ai PPP (si nu o boala cu aspect similar), nu e o boala e ceva normal.

| HazelEyes77 a răspuns:

E vorba de corpul tau pana la urma si poate sa te excite orice nu e nimic in neregula. Totusi pe viitor trebuie sa faci ceva in privinta asta ca poate pe viitoarea partenera n o s o incante prea mult asta. Poti incepi printr o vizita la dermatolog.

| Shimozukushiki a răspuns:

Wtf am dat pe google la și la ce cct m-am uitat...
Oameni buni, tocmai mi-am dat seama că am și eu așa ceva pe scrot, e vreo boală, sau e normal?

| VagnerLoveVL30 a răspuns (pentru Shimozukushiki):

Mai ai si acum?

| KarimIonuț11 a răspuns (pentru Shimozukushiki):

Acum le mai ai?

| VagnerLoveVL30 a răspuns:

Le mai ai?

| VagnerLoveVL30 a răspuns (pentru PsyhoChild):

Si cum sunt ce sunt stiu ca ai comentat in 2017 a trecut 1 an.

| KarimIonuț11 a răspuns:

Le mai ai?

| PsyhoChild explică (pentru KarimIonuț11):

Da dar nu sunt pe intreb capul penisului.sunt doar pe langa si nu se observa chiar asa de tare.doar la atingere se simte

| KarimIonuț11 a răspuns (pentru PsyhoChild):

La del. Si sunt mici

| EroulDePeTPU2002 a răspuns:

Nu este chiar inofensiva, daca ajungi printr-un miracol sa ai contact sexual, partenera o sa iti vada peenul si o sa se sperie si o sa fuga. Du-te la doctor si trateaza-te ca altfel nu atingi nimic cu maciuca ta.