| MarinV1234 a întrebat:

Salut TPU!
De mult timp am papule perlate peniene pe capul penisului (am cautat pe net si sunt sigur) si sunt cam speriat.
Ce sunt si care e treaba?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
6 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Si pe net nu ti-a scris asta?

| darrio2007 a răspuns:

P.S. Cati ani ai, tinere nou-nascut? Te puteai informa mai mult despre perlatele alea.

| Violleta2022 a răspuns:

De cabinet DERMATIOLOGIC ai auzit?
Acolo o sa-ti spuna exact care-i treaba, dupa ce-ti vad cucul!

| mihai69 a răspuns:

Cum ce sunt? Scrie tot acolo unde ai găsit ce sunt și cum se cheamă.
===
acum 3 ore | Violleta2022 a răspuns:
De cabinet DERMATIOLOGIC ai auzit?
Uite, chiar că nu am auzit; cu ce s-o fi ocupând știința asta, "dermatIologia"?!?

| darrio2007 a răspuns (pentru mihai69):

Astia parca sunt pui de gaina abia fătați. Este sigur ca are dar nu cauta sa afle mai multe despre asa ceva.

| Catrice a răspuns:

Pai dupa ce ai căutat pe net și ești sigur de ce ai, nici nu știi ce ai?!