| DontDifferent a întrebat:

Sall aLLwinking uneori cand ma masturbez imi curge un fel de lichid din penis... ce poate fi? va rog raspundeti repedewinking

9 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună!
Ceea ce curge la masturbare e sperma şi lichid prespermatic. Pe măsură ce penisul revine la dimensiunile din starea de repaos se reduc şi dimensiunile uretrei fac astfel ca lichidele rămase în interiorul ei ies la exterior. Imaginează-ţi un furtun elastic pe care-l ţii întins şi-l umpli cu apă. Când îi dai drumul din mâini furtunul se adună şi apa iese din el. La fel se întâmplă şi cu penisul şi lichidele din el.
Te pup!

| Neagu_Fanica_1980 a răspuns:

Iti arunci,, copiii,, pe drumuri.....Lichidul seminal are in compozitie spermatozoizii; in cazul unei copulari, acesta ramane in vaginul fetei.Desi unii recomanda masturbarea, s-ar putea atunci cand vei face sex sa nu mai fi in stare ca acest lichid sa nu mai iasa la,, cerere,, plus memoria care iti va face,, figuri,, in timp.Mai bine stapaneste-te sau fa-o cat mai rar.

Răspuns utilizator avertizat
| Incepator01 a răspuns:

Dăăă. Ce altceva ar putea sa fie decat ceai? Bea-l repede ca se racestewinking

| DontDifferent explică (pentru Incepator01):

Ce minte ai

| Incepator01 a răspuns (pentru DontDifferent):

Bwai. Macar am

| DontDifferent explică (pentru Incepator01):

Cicalaughing

| DontDifferent explică:

P.S. am uitat sa mentionez cv am 11 ani sa nu radetilaughing apropo inainte cand ma masturbam nu imi curgea sperma cum ziceti voi da nu ma masturbez de mult timp asa ca nu radeti si raspunsuri repedee!

| Anastasya01 a răspuns:

Spermăăă...big grinbig grin