| Tudor001 a întrebat:

Sunt baiat si in ultimul timp imi curge sange din penis. nu stiu de ce da m-am gandit ca poate e ciclu

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Fernando9Torres a răspuns:

Ba,maine 10,07, 2014 pe planifica neprevazutul.R@ poti sa ii pui intrebari legate de masturbare unui doctor specialist(poti cu anonim) iar el iti va raspunde! FUNDA!

2 răspunsuri:
mariana
| mariana a răspuns:

Eu te sfatui sa mergi la medicul de familie care, sa-ti dea trimitere la un medic urolog, este posibil sa ai o infectie care necesita tratament, nu este o problema pe care s-o iei in gluma.
Un gand bun si multa sanatate.

| AndutzzaAnduu a răspuns:

Esti insarcinat