| Dony20 a întrebat:

Am si eu 2 probleme cu calculatorul!
1)In aceasta problema am 2 conturi de utilizator ADMINISTRATOR unu merge sa il sterg iar unu nu merge!
Contul care nu merge sa il sterg cand dau sa il deschid imi apare de fiecare data PREGATIRE DEXTOP! Chear daca fac modificari!
Celalalt cont ramane asa cum l-am modificat dar pe acesta pot sa il sterg!
Problema este ca vreau sa ramana doar contul creeat de mine si pe celalat sa il sterg da nu pot!
2)In acceasta problema nu merge sa activez serviciul "Centru de securitate windows" si nu stiu de ce?
Am si antivirusul Microsoft essential security dar nu asta cred ca este problema?
Ajutati-ma sa rezolv problemele chiar si prin teamviewer!
ID Messenger: danstanciu96@yahoo.com

2 răspunsuri:
| george999 a răspuns:

Jo3y_ink@yahoo.com more info

| catalin922220 a răspuns:

Si Eu Am Problema Asta De Cam 4 Ani
Cu Centru De Actiune