| silviuGL a întrebat:

ce parere aveti despre Microsoft Security Essential

Răspuns Câştigător
| MasterOfDisaster a răspuns:

Nu am avut virusi in calculator de cand il am, deci e un antivirus foarte bun.
Trebuie tot mereu sa ii dai cate o scanare totala, si mie imi dureaza vreo 10-12 ore pana termina, asta e mai naspa. Daca nu ii dai sa scaneze cam o data pe saptamana tot, iti apare cu portocaliu si semnul exclamarii 'PC Status: Possibly Unprotected' sau ceva de genul. Si trebuie sa ii dai tu sa updateze definitiile de antivirusi, dar asta e rapid si nu e nici un stres.
Deci, mie mi se pare foarte bun happy.

| silviuGL explică (pentru MasterOfDisaster):

Multumesc pentru informatihappy

| MasterOfDisaster a răspuns (pentru silviuGL):

Cu placere big grin.

3 răspunsuri:
| TudyCFR a răspuns:

Sincer sa iti zic nu are rost sa il folosesti insa faci cum vrei nu prea are cu ce sa te ajute. Funda.