| XxAndreixXx a întrebat:

am și eu o întrebare care ma pune mereu pe gânduri. Dacă îți plac,, transexuali, travestiți, transgenderi" ești gay?

Răspuns Câştigător
| XVCDG a răspuns:

Nu. Psihologii definesc homosexualitatea ca și atracția de aceelași sex, asta însemnând că pentru a fi homosexual trebuie să găsești într-o oarecare măsură, atractive caracterele sexuale bărbătești: prezența pilozității, masa musculară, caracterul vocii, etc. Faptul că îți plac persoanele transexuale, care de fapt din punct de vedere psihic sunt femei, nu înseamnă că ești homosexual.
Persoanele pur homosexuale nu găsesc atractive persoanele transexuale, sunt în principiu atrași de bărbați.

20 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Cam asa ceva

| RAY a răspuns:

Nu,ca chiar uni travestiti chiar arata bine, gay esti daca te DOAR barbati si ai dorinta sexuala fata de ei, bisexual esti doar daca te atrage ambele sexe, poate undeva in inima ta e un gay care de rusinea societati nu se arata

| alina2k18 a răspuns (pentru RAY):

Si daca traveul arata bine si daca nu... tot pl are si tot cu soupt se lasa de ambele parti laughing
Dupa tine daca arata bine traveul nu mai e gay autorul intrebarii?
laughing

| RAY a răspuns (pentru alina2k18):

Alyna sunt travestite frumoase nici nu iti dai seama ca sunt barbalai si daca e gay nu e nimic rusinos

| XxAndreixXx explică (pentru alina2k18):

Nu îmi pasă ce are jos atâta timp cât arata bine și se îmbracă cum trebuie o plac?

| alina2k18 a răspuns (pentru RAY):

Ca sunt travestiti frumosi nu contest dar TOT ADN DE BARBAT AU puiu' meu laughing

| RAY a răspuns (pentru alina2k18):

Stiu pisicuto, cand ii descoperi madularul o iei la fuga

| XxAndreixXx explică (pentru alina2k18):

Da bine sa zicem ca mie îmi plac bărbații deghizați în femei laughing))

| alina2k18 a răspuns (pentru XxAndreixXx):

Era unu sambata in bus 331 laughing tocuri, fustita, peruca blondawinking atitudine ca ala vream sa am si eu laughing ce injur eu ca la Obor dar pe langa ala sunt mic copil laughing

| XxAndreixXx explică (pentru alina2k18):

Sunt unii care arata mai bine ca femeile sa știi și asta ma amuza laughing))

| RAY a răspuns:

Sadrian46

ia-ti tratamentul naibi inainte sa scrii pe TPU, uite asa suntem rusinea europei

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Nu, ești nenoroct și vrednic de milă, ca și ei.

| Drimmero a răspuns:

Sunt atatea femei frumoase care arata mega bine, ce sa vezi la transexuali si travestiti? Nu esti gay, doar ca ai fantezii ciudate, eu unul nici beat nu m-as putea uita la categoria asta cu 'ochi dulci', faptul ca au fost barbati inainte sau inca sunt barbati ma dezgusta, nu pot vedea nimic feminin, pur si simplu nu as putea trece peste, prefer femeile adevarate.

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Probabil ca nu, poate nici tu nu stii exact ce simti (daca este cazul tau), ce inseamna ca iti plac acele persoane, pentru tine?

| XxAndreixXx explică (pentru DoarBogdan):

Alții ar spune ca sunt un ciudat deci și sunt dar pe mine mă uimesc transformările lor ca ei erau bărbați și după sau făcut femei care arata super bine și asta ma excita rău, deci eu ți-am răspuns sincer la asta și chiar nu o sa ma deranjeze nimeni dacă o sa zică ca sunt ciudat și nebun pentru ca e viata mea și eu aleg ce îmi place!

| DoarBogdan a răspuns (pentru XxAndreixXx):

Pai nici nu ar trebui sa te deranjeze. Este viata ta, o faci asa cum vrei.

Numai bine ^_^

| Sofer a răspuns:

Nu gay.

| StrongHeart a răspuns:

Ce sa iti placa la dubiosii aia? Revino-ti man in fire.
Inteleg sa iti placa Prince, dar ma mult de ata, nu.Mi se par ciudate spre bolnave tendintele astea.

| RKBlue a răspuns:

Depinde...
Ei se considera genul opus(in mare parte)
Deci, daca ii consideri si tu la fel, ai putea zice ca esti straight.
Daca te atrage o persoana trans datorita corpului, fiindca arata ca o femeie(tu fiind barbat, sau invers) atunci atractia e heterosexuala.
Daca te atrage fiindca seamana cu sexul tau(gen tu barbat esti atras de el/ea fiindca seamana cu un barbat) atunci esti probabil gay sau bi.

| Cosman1997 a răspuns:

La multi ne plac shemalele astea?, atat timp cat te atrag țațele si curu e ok, daca ai fantezie da i o sugi atunci e mai ciudat?