| Alexutzul888 a întrebat:

Am si eu o intrebare care mi-o pun de cateva zile. Recent fata de care mi-a placut timp de un an aproape si cu care voiam o relatie serioasa(chiar daca avem 16 ani) si-a facut relatie cu unul dintre prietenii mei. Ea gen stia ca o plac si am vorbit asta in fata cu ea si m-a refuzat dupa ce a iesit o zi cu prietenele ei care nu ma suporta pe afara.Ei si noi de atunci de la asa zisul refuz am tot vorbit si parea ca se prinde ceva, doar prin mesaje(gen nu dadea seen la story pe insta si nici snapurile nu le deschidea), asa si cand si-a facut relatie cu baiatul asta pur si simplu parca ma urmareste peste tot pe net, imi deschide snap urile repede, se uita la story uri repede si la mesaje mi-a raspuns in cateva secunde si dupa am incetat sa ii mai scriu ca pnm. Ei bine intrebarea mea este, oare ea si-a facut relatie cu el doar sa ma faca pe mine gelos si asa? Sau de ochii prietenelor ei ca pe el il plac si pe mine nu? E chiar ciudat, adica ei nu vorbeau nu nimic si dintr-o data boom au relatie. Va rog sa ma lamuriti si pe mine

4 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Nici o fata nu-si faca relatie cu cineva pe care nu-l place, doar ca sa faca un altul gelos.
Si-a facut relatie fiindca -l place pe acela si te-a refuzat pe tine, fiindca nu esti ceea ce-i place.
Sunt convinsa ca se uiat la postarile atle asa cum face cu toate postarile noi, aparute in pagina ei. Nimic nou sub soare, doar ca tu nu poti vedea cum urmareste ea pe toti, ci doar pe tine.
Nu-ti mai afce iluzii, ca nimeni nu-i atat de idiot sa te refuze sis a se imprieteneasca cu unul pe care nu-l place, doar ca sa te faca gelos.
Asta-i un soi de gandire intortocheata, fara sens si fara logica.

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Nu isi face nimeni o relatie doar sa te faca pe tine gelos, cand stie clar ca o placi si tu ai vrea sa fiti impreuna, serios acum.

Asa ca nu iti bate capul cu asta, lasa sa isi vada de treaba ei si tu de treaba ta. Este mai bine asa. Nu trebuie sa te gandesti ca se uita la povesti si la toate aceste lucruri, poate o face si asa... in sensul rau.

Da-i pace. Numai bine! ^_^

| Crackman a răspuns:

Nu știm ce este în capul ei, nu o să înțelegem niciodată chestia asta

| alexalx1234 a răspuns:

Și-a făcut relație cu el ca să te facă gelos. Atât pot fetele în ziua de azi.