| Vallerie a întrebat:

.. Am si eu o intrebare. Daca un baiat ii zimbeste de mai multe ori pe zi unei fete si o cuprinde si se intereseaza mereu ce face, ce inseamna? Inseamna oare iubire?

Răspuns Câştigător
| neutrino a răspuns:

Cred ca nu mai stim sa fim normali. Suntem subjugati ideii de a fi iubiti ( fara sa stim exact ce este iubirea), de a avea o relatie sau mai multe pentru ca asa e cool. Nu ne mai trebuie minte, ne trebuie iubiti. Este normal ca un baiat sa zambeasca unei fete pe care o intalneste si pe care bineinteles o cunoaste. Este la fel de normal sa schimbe cu ea doua vorbe si la fel de normal sa o imbratiseze daca stie ca i se permite. Nu este insa normal sa-ti inchipui ca aceasta este marea iubire. Cred ca pe langa tinerete mai e vorba si de multa prostie. O zi buna!

5 răspunsuri:
| misu a răspuns:

Inseamna interes

| IMC90 a răspuns:

Mnea, cred ca vrea sa va jucati ''tara tara vrem ostasi'' thinking

| Tmcn a răspuns:

Ce iubire visezi? Cel mult o place. Învăţaţi să folosiţi corect termenii sau să faceţi diferenţa.

| robertp1 a răspuns:

Da, exact asa ii fac si eu unei fete de care imi place

| Vallerie explică (pentru robertp1):

Deci poate fi adevarat\?