| cripsontyphoon a întrebat:

am si eu o intrebare. De ceva timp imi place de o fata dar nu ma vad cu ea decat lunea dupa ore. A facut rost de numarul meu de pe net si am inceput sa vorbim mai mult si mai deschis. Acum cu inceperea liceului sper sa ma intalnesc mai mult cu ea dar cum o pot cucerii?
Apropo ea este o fata foarte cuminte, adica invata exceptional si pana acum nu a avut nici un prieten. astept raspunsurile voastre urgent, si mai vreau sa intreb fetele cum ar vrea sa fie cucerite. Multumesc anticipat si dau funda

3 răspunsuri:
| oanaade a răspuns:

Pai pai pai. Ea cred ca e mai micuta, si se concentreaza mai mult pe scoala. Nu stiu arata-i ca iti pasa de ea, de viitorul ei. Fi grjului chiar daca nu esti cu ea. Prin gesturi mici se cucereste o fata. Daca e incepatoare nu o sa vrea luna de pe cer, o sa vrea doar sa ii arati ca iti pasa de ea.

| catalinaicg a răspuns:

Pai apropie-te mai mult de ea ca prieten, apoi surprinde-o lundu-i o inghetata, un film...toate astea :fiind cuminte. Apoi..incearca sa vb dechis cu ea sa iti spuna ce gandeste...si fai complimente..si spune-i ca o placi. poti sa ii cumperi si ceva flori si gatawinking se rezolva

| Yoanna15 a răspuns:

Pai... patrerea mea. 1 la mana prindeti mult tupeu in tine necesar pentru a o tine aproape. 2 increarca macar sa ti legatura cu ea in fiecare zi sa vada ca iti pasa si poate ficeva frumos intre voi doi. 3 cand te intalnesti cu ea ia-ti tupeul necesar si ia-o in brate, tin-o de mana, nu o lasa sa stea lingura, mai si sarut-o, dar nu exagerat ca daca e incepatoare sigur nu o sa-i placa, sarut-o usor pe gat, lasa-i si tu semn sa nu te uite, si sa nu uiti cand plecati fiecare acasa lael sa o saruti si sa-i zici ca o iubesti. sperca ti-am fost de ajutor... Mersit funda? :d :p