| anonim_4396 a întrebat:

Drafa TPU Sper ca ma puteti ajuta : am si eu o intrebare cum se poate cauta un prieten pe TPU(mentionez ca sunt noua in comunitatea aceasta minunata:X)? astept raspunsurile voastre. Puup cel mai folositor raspuns primeste funda!

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Apesi sus unde scrie : PRIMA PAGINA DICUTA LIVE! COMUNITATEA si selectezi comunitatea si acolo scrii numele Funda?

2 răspunsuri:
| JoshuaNNN a răspuns:

Intri sus la "COMUNITATEA" si apoi scrii numele prietenului in acea casuta de cautare happy Succes, daca nu gasesti, spune happy

| Allie22 a răspuns (pentru JoshuaNNN):

Multumesc muultbig hug