| anonim_4396 a întrebat:

Buna tuturor, vreau sa va pun o intrebare banala.
E normal ca la varsta de 12 ani sa ai penisu' de 9 cm in erectie?
Si apropo vreau sa`mi creasca niste idei?thinking
Astept raspunsurile voastre, multumesc anticipat.

Răspuns Câştigător
| LaLaLea a răspuns:

...Nu.nu e normal sfatul meu este sa il lasi sa creasca de la sine... funda?

4 răspunsuri:
| Pedala a răspuns:

Al meu are 9 acum la 20+ ani. Daca gasesti o solutie da-mi si mie un pm.

| FlorinDiablo a răspuns:

Stai linistit ca nu e nici o problema mariea ta e una medie, insa n-are rost sa te impacientezi pana la varsta de 21 de ani are timp sa creasca destul

| rino90 a răspuns:

1. nu poti sa il faci sa creasca decat prin operatie, dar nu se merita ca apoi nu se mai scoala laughing
2. media ro e de 12 cm
3. ai doar 12 ani, u n-ai inceput cresterea. poate fi lenta, constanta pana la 21 sau exploziva pana la 16-17 ani)
4. pe tine te dernajeaza faptul de mandrie ca vrei mai mare, dar poti satisface pentru orgasm fete fara nici o problema. mai mare sau mai mica e inutila daca nu sti cum sa te misti. la toti se intampla asta pana la prima relatie stabila

| Rinorac7928 a răspuns:

Frate in mare da cam aia ar trebui sa fie marimea medie la varsta ta.
Vezi ca exista pe internet exerciti speciale pentru cresterea instrumentului, cautale un pic si le gasesti dar astea dau roade in timp.
bafta happy