| CInEmAx a întrebat:

am si eu o intrebare eu sunt indragostit de un baiat din scoala, eu sunt gay sa ii spun cu adevarat ce simt pentru el

Răspuns Câştigător
| Danny a răspuns:

Am vazut numai raspunsuri idioate, cu cateva exceptii.
Sfatul meu ar fi sa iti pastrezi sentimentele pentru tine, si poate pe un viitor sa devi bi, pentru ca ar fi singura cale de mijloc.
Daca el nu e gay, probabil ca va face misto de tine, si va afla toata scoala, sau daca este de treaba, probabil o sa ramana intre voi doi, fara sa mai afle nimeni, insa nu o sa mai ai sansa de a sta nici ca prieten langa el.
Nu te condamn, este ok sa fii gay, dar cel mai eficient ar fi bi.

Multa bafta si nu asculta ce spun gurile rele!

19 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Cred că cel mai nasol lucru, într-o lume plină de vagaboante e să fi gay. Sper să fie doar o pasă pe moment, altfel condoleanţe

| gigiro a răspuns:

Nu poti sa-i spui nimic, pentru ca nu stii cum va reactiona si in alta ordine de idei, vor afla toti de orientarea ta sexuala. Daca esti homo, trebuie sa-ti alegi prietenii din afara "locului de munca". Romanii sunt inca rezervati la astfel de orientari sexuale.

| coryyyyyyyyyyy a răspuns:

Nu-i spune ca te faci de rusine si dupa aia rade toata scoala de tine...

| 1micdamare a răspuns:

Gayule, pai ce e asa mare lucru?
tie ce ti-a spus primul care te-a luat la ***? tot asa poti sa faci si tu cu baiatul ala. da' ai grija sa nu iti arda vreuna sa stai pe urma cu ochiul vanat!

| DorelSudoru a răspuns:

Nui zi ca pe urma no sa se mai vada cu tine nici macar ca prieteni ca crede ca o sal fu*ilaughingSerios nu-i zii mai ales daca stii ca lui ii plac fetele

| alecsutza_4184 a răspuns:

Pai nu st acum nu tb sa judecap pe nimeni despre felul in care vrea sa fie, si nici despre orientarile sexuale pe care le are.
ca pana la urma fiecere avem dreptul laalegeri in care este implica viata noastra, a fiecaruia.
sincera sa fiu se va uita ciudat la tine deoarece nu cred ca este si el gay si at s-ar putea sa te ia la caterinca si asa vei suferi
si doar st cm sunt oameni si cum va privesc pe voi astia care aveti o alta orientare sexuala.
eu una nu am nimic cu nimeni dar in cazul in care nici el nu e gay, mai bine nu ii zici si incerci sa il uiti pentru ca daca el nu e cum am mai zis vei suferi.
iar in cazul in care este si el tot gay(ceea ce nu cred) este bine pentru tine, dar cu o exceptie, cont daca si el tine la tine.
si daca e sa fie asa sa fie si el gay, si sa tina at esti norocos.
deci in concluzie daca vrei ti cont de ceea ce am zis eu mai sus, iar daca nu ast sa ti se dea alte sfaturi.
pupixx si bafta! 1

| LobyCreW a răspuns:

Frate nu-ti judec sentimentele ca esti gay sau sa te discriminez dar nu-i prea bine sa iubesti barbati sa faci sex cu iei nu e prea igienic dumnezeu tea dat pe tine cu penis... nu pe fata... si asa ca trebuie sa faci sex cu o fata nu as iubesti un baiat capu sus nu rezolvi nimic daca esti gay o sa fuga lumea de tine trebuie ta ti-am zis

| SatanaInIzmene a răspuns:

Pe mine ma doare cand faca c. a. c. a, pe tine nu te doare cand ...prin usa din dos?

| mary_5801 a răspuns:

Puiule, pe moment ar trebui sa tii pasiunea asta numai pentru tine.eu cunosc persoane ca tine, si crede-ma ca le este foarte greu in societatea chiar si peste hotare.ai putea totusi, sa deschizi un subiect despre gay, dar pe ocolite, doar ca sa vezi cam cum ar reactiona, pareri referitoare la gay si lesbiene.sub nici o forma sa nu dai de banuit ca tu ai fi, pentru ca mi-ar parea rau sa aud ca te batjocoreste o scoala intreaga.incearca asa cum ti-am spus, cand stati toti de vorba, fa in asa fel incat sa ajungi la un subiect apropiat de asta, si atunci vei vedea nu numai parerea lui, ci si a celorlalti.si nu te lasa vizibil afectat de ceea ce se vorbeste.

| stefaniacristina77 a răspuns:

Hei Antoniolove struck! Pai mai intai cunoste-l mai bine poate el nu are aceeasi orientare sexuala.Incearca sa vezi daca si el e place si apoi actioneaza.Pt ca daca ii spui asa poti sa-l sochezi si sa creada cine stie ce lucruri.Ai putina rabdare.Multa Bafta!^^

| Meloque a răspuns:

Ce e mai dulce decat atingerea unei femei? Ce e mai frumos si mai nobil decat pielea catifelata, parul, parfumul, corpul unei fete? Ce e mai romantic decat petrecerea timpului cu ea, decat sarutatul ei, decat tinutul ei de mana?
Ce e mai frumos decat cuvintele "te iubesc"?
Astea sunt intrebarile pe care trebuie sa ti le pui. Intr-o lume plina de atatea fete frumoase, fiecare cu ceva mai bun de oferit decat alta, sa fii gay?!
Nu te discriminez, nu te judec, pur si simplu iti spun ca nu e bine. E impotriva legilor umane. Crezi ca vei avea de supravietuit in societate? Crezi ca vei gasi un baiat care sa te iubeasca la fel de usor cum vei gasi o fata?
Parerea mea, du-te la un psiholog iar apoi fa-ti ordine in minte si incearca sa schimbi orientarea sexuala, altfel viata ta vei fi inlaturat de fiecare persoana odata ce se va afla ca esti gay.

| Spark10 a răspuns:

Nu ii spune nimic daca nu esti sigur ca si el este homosexual.pentru ca l'ai putea soca si ar incepe sa te evite. daca tipul e hetero...cauta pe altcineva...

| andreycristiano a răspuns:

Ba ia-ti o parasiuta bole nu fiii gai

| shnel a răspuns:

laughing... copiii poponari... decare esti activ sau pasiv laughing))))). dupa cum suna cred ca iti place sa iei laughing))))))))

| VladestepeTPU a răspuns:

Aoleu, frate ce aveţi cu el dacă e gay?! Tot om e rolling eyes. Este problema lui, nu trebuie să ne băgăm pe el.Revenim la întrebare, dacă el nu e gay o să facă mişto de tine, dacă nu e gay şi o să mintă că e gay numai ca să te facă să suferi thinking Mă rog, nu mai băgatoate răspunsurile date de cocalari, pentru că nu ştiu să lege două fraze, şi oricum nuci măcar nu ştiu ce înseamnă gay. Dacă cauţi in dicţionar englez-român gay înseamnă copil fericit.Eu îţi zic mai bine să devii bi, pentru că nu te poţi căsători cu un bărbart şi să îţi întemeiezi o familie.

| Ralu_5621 a răspuns:

Eu te sfatuiesc sa nu-i declari sentimentele care le ai fata de el, fiindca si-ar schimba total parerea despre tine si nu ar mai fii amicul tau.
Mai bine te multumesti sa-l ai aproape de tine ca amic decat sa-l pierzi in totalitate.
Sper sa-mi asculti sfatul si iarta-i pe cei care ti-au adresat raspunsuri jignitoare.fiinca ei nu se pun il locul tau sa vada cum s-ar simtii.

Răspuns utilizator avertizat
| CInEmAx explică:

Va multumesc pentru raspunsuri uni au aruncat cu pietre in mine fara sa stie ce inseamna sa fi gaywinking asta da nota ca sunt multi neinformati ca suntem in sex 21 asta este alta treaba sunt pui de comunsitiwinking o sa ma abtin sa dau funda mai astept raspunsuri kisstongue

| kocco a răspuns:

Ai de mine
chiar esti gay omule?
nu-mi vine sa cred mai bine drogat decat gay
proaste alegere ai facut