| Danandrei456 a întrebat:

Am si eu o intrebare. Imi place de o fata de la mine din clasa dar nu stiu cum sa-i spun ca o plac mai mult ca prietena. Cred ca si ea ma place deoarece mereu se uita la si se emotioneaza cand vorbesc cu ea. Ps: Eu am 12 ani.

Răspuns Câştigător
| HEDONE a răspuns:

Frate cel mai simplu te duci la ea si ii spui tot ce ai pe suflet. Nu te intrista daca te va refuza, deoarece mai sunt fete stai linistit.
Poate ea va aprecia ca i-ai spus in fata ca o placi, ceea ce nu multi au curajul sa o faca. Bafta smug