| Camelia258 a întrebat:

Buna TPU... Am si eu o intrebare... in clasa a 6 a unui baiat ii placea de mine, eu nu prea il bagam in seama, acum sunt in clasa a 8 a si sincer a inceput sa-mi placa de el, cred ca si lui pentru ca suntem in aceiasi clasa si de cate ori incerc sa vorbesc cu el se rusineaza si am observat ca in ore se uita la mine, nu stiu ce sa fac sa-i spun ca-l plac sau sa rog pe cineva sal intrebe daca ma place?

5 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Spune-i ca-l placi

| Camelia258 explică (pentru mona):

Eu sunt o fire mai timida si since nu stiu cum sa ii spun

| WildDream a răspuns:

Spune-i ce simti... Daca pui pe cineva sa-l intrebe poate ca nici nu o sa recunoasca ca te place.

| Karan17 a răspuns:

Mai bine i-ai spune tu ce simti...

| Geo_Băă_1998 a răspuns:

Cel mai bine e ca tu sa.i spui asta, ar fi bine daca va.ti intalni intr.o zi si ati vorbi :* sper ca iti este de folos