| Modric a întrebat:

am si eu o intrebare in privinta desfasurari unui act sexual...Cum credeti voi ca este senzatia? si Cum credei voi ca unei femei ii place sa se desfsoare acest act? explicit va rog, dau funda!

Răspuns Câştigător
PsihoSex
| PsihoSex a răspuns:

Ar trebui sa citesti "Lectii particulare" a Dr. Cristian Andrei si "A face dragoste aproape perfect" de Dr. Bebe Mihaescu, ambele aparute la editura Humanitas!

Pana atunci, afla: trebuie sa fi curat in general, si in special pe maini si gura, si zona genitala! Unghiile scurte, bine pilite si curate! Trebuie sa o iei incet, sa o mangaoi sa o saruti, dar si sa o intrebi daca ii place, ce ar mai vrea si cum, sa o saruti usor pe gat, pe antebrat, pe umar, etc. Sa fi capabil de un dialog interesant si sa nu ii dai impresia ca esti grabit, si ca vrei neaparat sa ajungi in pat cu ea - oricum ea decide asta, daca cand si cum! Trebui sa o convingi ca meriti asta, pentru ca stii sa te porti, esti curat, interesant, rabdator si tandru si "promiti" ceva de calitate, daca ajungeti in privat! Acolo, de asemenea sa nu te grabesti, ci continui preludiul, eventual o ntrebi daca vrea sa danseze, sau sa ii faci putin masaj, cu un ulei parfumat sau crema de corp. api, e de preferat sa ii ceri voie sa p dezbraci, ca sa nu risti s ate alegi cu o palma sau cu ceva in cap, si apoi, te orientezi, dar sa nu uiti sa o intrebi mereu daca ii place ce faci, si daca mai vrea cumva si altceva, sau altcumva! Sa nu te miri daca va vrea sex oral, unde iar nu trebuie sa te grabesti, ci incet, incet, si sa ii studiezi reactiile si idem, sa o intrebi daca e bine ce faci sau vrea si altfel, etc. Daca te va vrea ea, atunci intelegi acum de ce am spus ca trebuie sa fi foarte curat, mai ales jos! Exista tipe care adora sexul oral la preludiu, dar daca nu vei fi curat, risti sa si pierzi ocazia, dar si sa fi dat afara! Daca te place destul de mult, ai noroc daca te invita la dus cu ea! Fi bland amabil si atent la tot ce face si iti spune sau sugereaza! Sa nu faci greseala sa te duci fara cel putin o cutie de prezervative de calitate, caci altfel va considera ca nu o respecti si esti si egoist si inconstient pe deasupra! Este un amanunt Essential, pe care orice femeie de calitate stie sa il aprecieze la justa lui valoare!

Romania este pe locul 1 in Europa la procentul de mame minore - aprox 300.000 anul trecut! Dece oare?! si din cauza lipsei informatiilor corecte, mai ales in mediul rural, dar si a neutilizarii Prezervativelor corect si eficient!

Nu uita sa te duci cu o floare si o ciocolata - iar pe drum o poti intreba daca ar dori sa bea ceva, ca vin rosu sau sampanie - si daca da, sa nu bei mai mult de un pahar, ca altfel o sa ai probleme! - si sa mirosi discret si placut! Daca va fi la tine, sa ai pregatita o muzica lenta orchestrala, care sa nu distraga atentia prin textul lor!

Success!

1 răspuns:
| EuStiuToT a răspuns:

Pai daca ai facut vreo data laba senzatie este de 25% Cand faci tu sex este de 90% si fetei iar place sa o dezbraci tu si sa nu te gandesti ca o sa faci ca in filmele po*no sa zicem se pune peste tine si incepi