| unknow a întrebat:

Buna ziua tuturor! am o intrebare pentru voi: Ce credei ca e dupa moarte?``
credeti ca e ceva? sau,...

funda!

3 răspunsuri:
| Graphee a răspuns:

Viata vesnica. Depinde ce ai facut pe Pamant. Bine sau rau.
Iad sau Rai, acolo isi petreci viata fara de 'sfarsit'.
Nu stiu daca e bun raspunsul.

O zi buna!

| Diana0987 a răspuns:

Majoritatea oamenilor se intreaba asta.Sincer eu traiesc cu frica ca dupa ce voi muri nu mai exista viatasaddar stii cum e totul e posibil, trebuie sa crezi in asta ca sa s-e intample happy
Poate ca exista :raiul si iadul, sau poate se zice ca exista rai si iad sa ne sperie pe noi sa nu facem lucruri rele ci doar bune. Exista milioane de explicatiihappy
Dar eu cred in asta si cred ca exista viata:X

| Andretti a răspuns:

Intrebare asta si-o pun oameni de cand au aparut preoti cu raspunsu iar raspunsul lor a fost si este ceva de genu asta fami o casa mare o casa a domnului in care eu preotul sa stau cu multi sclavi si cea mai frumoasa femeie de obicei preoti vor femei cam de 5-13 ani o da si mai ales trebuie sa-mi dati bani ca sa-i dau domnului ca sa va iarte de,, pacate"deci in principiu depinde de cum pui intrebarea daca pui unui preot iti va spune cea ce stii deja daca ii spui ca nu mai crezi in absolut nimic iti va spune ca esti satanist cea ce n-are nici o logica daca eu am spus ca nu cred in nimic de ce ma faci satanist, daci daca exista viata dupa asta stiu doar morti parerea mea este asta te-ai culcat vrodata fara sa visezi nimic fara sa simti nimic si cand te-ai sculat sa nu-ti mai aduci aminte nimic e cam asa ceva numai ca somnu ala e cam infinit deci raspuns clar nu exista decat la babele care mai merg la biserica si preoti si alti oameni care fac bani pe urma asta cum ar fi ala care spune ca anul asta pe 21 mai va fi sfarsitu oameni care fac bani pe urma asta sau pur si simplu sunt nebuni