| Comandocip a întrebat:

am si eu o intrebare:
pot lasa o fata gravida fata a ejacula.
stiu ca este o intrebare ciudata dar asa mi-a spus un prieten si vreau sa verific.desi nu cred ca este adevarat.

Răspuns Câştigător
| Heather2001 a răspuns:

Se poate pentru ca exista un lichid prespermatic dar care contine Mai putini spermatozoizi, dar suficienti. oricum, sansele sunt destul de mici

4 răspunsuri:
| JoshuaNNN a răspuns:

Normal ca nu poti... straight face

| kirra886 a răspuns:

Nu,nu poti lasa fata gravida fara a ejacula,doar sperma de la ejaculare, doar ea provoaca sarcina, bafta

| Andreea52 a răspuns:

Buna Ciprian! Da, se poate pentru ca, in timpul actului sexulal, sunt eliminate cantitati f mici de sperma... daca femeia este sufiecient de ghinionista, poate ramane insarcinata. tocmai de aceea apar surprize, pentru ca partenerii se bazeaza pe faptul ca nu poate aparea o sarcina deorece nu s-a ejaculat in interiorul vaginului.

| JustDoIt456 a răspuns:

Nu laughing Daca tu ai ejaculat in ea, da