| antoniaelena a întrebat:

inca o intrebare! va rog vreau sfaturi! imi place de un baiat si lui ii place de mine(el stie ca imi place de el)m-a invitat in 2 ani la revelion si eu am refuzat, dar i-am spus motivul pentru care nu am mers, chiar mi-am cerut si scuze, si i-am spus ca anul asta voi veni, credeti ca ma va mai invita anul asta? astept raspunsuri :*:* va rog

Si de craciun tot trecea pe langa mine si parca ar fi vrut sa vina la mine sa imi spuna ceva, dar nu a facut-o, se uita la mine din 5 in 5 minute, mai ales cand se aprindea becul., mai tarziu eu stateam pe pat cu inca 2 fete eram mai multi.(si baieti) era si el si a venit langa mine s-a uitat lung la mine.si m-a intrebat daca vreau suc. ce credeti? sad astept raspunsuri

1 răspuns:
| Deea_3705 a răspuns:

Daca te-a invitat anul trecut sigur te va invita si anul acesta.Atrage-i si tu atentia mai mult in legatura cu revelionul sunt sigura ca daca nu ai putut anul trecut o sa poti anul acesta...ia-ti revansa fata de el!