| XXXAnoNiMaXXX a întrebat:

Buna celor care au cont pe TPU. Am si eu o problema.Recompensa e fundita
. Deci, inainte sa se termine scoala un baiat m-a invitat in oras. E o scoala noua pentru mine si credeam ca nu il cunosc destul de bine si l-am refuzat. Apoi i-am spus prietenei mele. Ea mi-a spus sa ies cu el Cealalta prietena a mea mi-a zis sa nu ies cu el. I-am pus o intrebare prietenei care mi-a zis ca ies cu el:daca o sa ma sarute? si ea a zis ca da.Nu am avut niciodata iubit si am fobie de sarut, cred. Ce ar trebui sa fac sa ies sau nu cu el?

Răspuns Câştigător
| ZozoleSkittles a răspuns:

Eu cred ca ar trebui sa il cunosti mai bine, adica cine stie cum e baiatul, prietena ta care a zis da, cred ca tine mult la tine si chiar isi doreste sa ai un iubit sau un amic.Prietena care a zis nu, poate ca e geloasa pe tine sau nu vrea sa vada ca esti cu cineva...sau cine stie,de ce nu poate ca ii este frica pentru tine...
Daca esti cu el,spune-i ca vrei sa il pupi pe obraz sau sa te mai astepte, daca te iubeste tte va astepta
Nu cred ca pierzi ceva daca il saruti, daca vrei da-te cu strugurel pe buze cand il sarutilaughing(glumeam)
Fundaa?

4 răspunsuri:
| Nicoleta1621 a răspuns:

Dar prietena ta de unde stia ca te va saruta? depinde si cu ce scop te-a invitat in oras. daca prietenele tale il cunosc vorbeste cu ele sa-ti spuna despre el. daca e de incredere.sau chestii de genu.bafta.

| Neymar a răspuns:

Fa ceea ce simti. Daca simti ceva pentru el nu mai astepta. Funda?

| AllexaBăă a răspuns:

Faci ce-ți spune inima. Dacă îți dorești,te poți duce, dacă nu, nu te duci. Dacă te duci trebuie să fii tu însăți și să nu te jenezi dacă o să îți fure un sărut, mai ales dacă îl placi. happy

| AndraMhl a răspuns:

Ar fi ok sa iesi cu el, nu ai ce pierde. si in privinta sarutului; fobie de sarut? Nu ai ce pierde.