| Bakugo a întrebat:

Am si eu o intrebare. Urmeaza sa am primul contact sexual si as vrea sa rezist mai mult, deoarece fata cu care trebuie sa o fac nu vreau sa stie ca sunt virgin... ps am 16 ani

Răspuns Câştigător
| DanielPH a răspuns:

Te masturbezi si tu o data-de doua ori cu ceva timp inainte, insa cand o faceti, o faceti protejat. Sa nu-ti faca oral si dupa sa lubrifieze ea prezervativul ca poate o patiti. laughing.
Si cumpara si tu niste prezervative Durex Performa, asa vei rezista mai mult. Citeste pe net despre ele.
Bafta!

4 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Isi va da seama oricum, pentru ca, pentru prima oara ori te scapi pe tine in primele secunde, ori nu ai erectie deloc.
Mai bine-i spui fetei adevarul, macar va avea intelegere si rabdare pentru tine.
Nu uita sa folosesti prezervativul!

| Emilian65 a răspuns:

In primul rand nu uita de prezervativ, pentru protectie. Penetreaz-o usor, fara graba, ca graba strica treaba.

| Bakugo explică (pentru Emilian65):

Pai si daca nu rezist mult? o sa se prinda...ca sunt virgin

| Mkeynes a răspuns (pentru Bakugo):

Ia o pastila