| Delenaaa95 a întrebat:

Am facut peeting cu prietenul meu, iar el si-a pus mana pe.chestia lui, a spus ca era uscata, apoi a pus aceeasi mana in partea mea intima. Dupa 2 zle, am avut o stare urata,de moleseala si imi era greata,la fel si urmatoarea zi,dar adevarul e si ca aproape nu mancasem nimic in zilele alea. Ieri am fost iar la el s am facut peeting,si adevarul e ca a durat mai mult ca de obicei, si dupa vreo o ora,am simtit ceva umed pe chiloti,iar cand m-am dus la baie,am vazut un lichid mai gelatinos, alb. Oare am cum sa fiu insarcinata? Si in ce consta schimbarea sanilor in prima saptamana de sarcina? E posibil sa te doara doar un san, sa simti ca ai un nodul sub mameleon si daca il masez putin sa nu ma mai doara dupa aia? (stangul )

Răspuns Câştigător
| scooby98 a răspuns:

Nu esti insarcinata astea sunt senzatii obisnuite dupa peeting adica oboseala etc.

8 răspunsuri:
| shadow72 a răspuns:

Nu esti gravida

| h3r a răspuns:

Conștiința.
Nu ai cum să fi însărcinată!
Durerile sunt din cauza menstruației, dezvoltării, creșterii sânilor.

| drogh a răspuns:

Poate acel lichid alb era din cauza excitării. Nu cred că are vreo chestie cu sarcina. Iar cât despre sân probabil ori te-ai lovit undeva, ori prietenul tău l-a strâns şi asta a cauzat durerea.

| τττ a răspuns:

Lichidul alb e din cauza excitării, nu din cauza sarcinii.Nu ai cum să rămâi însărcinată dacă nu a ejaculat în tine! Deci 99 % nu ești gravidă! Iar sânii... poate îți mai cresc.

| rikkimady16 a răspuns:

Nu ramai atat de usor insarcinata. sunt oamenii mari care se chinuie sa aiba copii si tu ramai doar ca a pus mana pe zona ta intima?
Parerea mea e ca nu ai cum sa fi insarcinata, dar pentru linistea ta fa-ti un test de sarcina.

| Christian1000 a răspuns:

Stai calma...ai avut un orgasm, nu esti insarcinatalaughing

| DenisaAdelina a răspuns:

Lichidul alb ie o infectie usoara, nu ie nimic grav nu esti insarcinata.

| Băă_Alin_1993 a răspuns:

Esti gravida laughing