| MembruNou_6360 a întrebat:

Am si eu o problema...Imi place de o fata mai mare decat mine cu un an. E posibil ca si ei sa ii placa de mine, dar nu am curaj sa stau de vorba cu ea despre acest subiect. M-ati putea ajuta, sa imi spuneti cum sa deschid subiectul, cum as putea sa o intreb daca vrea sa fie prietena mea?

Răspuns Câştigător
| MissL a răspuns:

O chemi dupa ore la o cafea, si va intelege ea daca e fata desteapta ca ceva se intampla, si incearca sa o intrebi de fostele ei realtii, care a fost cea mai lunga, de ce sa desp.de prietenul ei, sa vezi totusi si cum se comporta ea intr-o relatie, si dupa toate aastea intreab-o daca i-ar surade ideea ca voi doi sa fiti un cuplubatting eyelashes. succes!:*

2 răspunsuri:
| MembruNou_6360 explică:

Ms de raspunsuri...mai astept si altele
si catalinelaughing am mai fost cu fete mai marilaughing deci nu e ceva nou

| catalinmititel a răspuns:

Salut eeu stiu ca nu poti avea o fata cu un an mai mare ca tine si eu ma indragostesc de alea mai mari