| Bogdi131 a întrebat:

Am si eu omare problema!sadIn seara asta m-am certat cu prietena measad,am mintit`o cu ceva si ea si-a dat seamasad! Nu`i o minciuna foarte mare sau cine stie ce,e ceva asa mai micutsad! Si eu i-am tot spus sa ma ierte si mi-am cerut mii de scuze,dar ea a spus ca nu rezolv nimic cu scuzelesad! Si mi-a spus ca ii pot demonstra prin fapte! Sambata ma voi duce la ea! spuneti-mi va rog ce sa gac, cum sa ii vorbesc cand merg la ea, sa ii iau un buchet de trandafiri.Ce fapte pot face ca sa ma ierte! Va mltumesc si e urgent!happy

6 răspunsuri:
| Djlsghtnquuw a răspuns:

Nu ii lua nimic,nu ii demonstra cumparandu-i cadouri ca regreti,mie mi se pare penibil. Du-te la ea si vorbiti,spune-i ca nu o s-o mai minti de acum,si fa asta,daca tii la ea. Adica,pune-te in locul ei,in orice situatie, si daca ti-ar conveni sa faca ce faci tu, fa-o, daca nu, nu o face.

| zxzx a răspuns:

Nu ii duce nimic, va crede ca esti disperat si o sa te aiba la mana.

Răspuns utilizator avertizat
| mariumarius a răspuns:

Pai un buchet cu florile ei preferate (daca stii care suntlaughing))..si un sincer imi pare rau...dar din ala din inima nu ca am zis eu. ..si restul vei lasa sa vina de la sine.

| IonutRonaldo7 a răspuns:

Iai un cadou si pe viitor nu o mai mintii.

Fundabig grin

| PinkyL0ve a răspuns:

Cumpara`i ceva frumos si incearca sa te comporti cu ea ca si cum ar fi ultima data cand va vedeti. Sper sa mearga big grin