| oups123 a întrebat:

Am fetish cu picioarele fetelor. E normal?

Răspuns Câştigător
| CoquiNessa a răspuns:

Ce-i asa anormal?
pe mine ca fata ma atrage parul mult de pe picioarele unui brunet bengos, sa ma frec cu... ahem, m-am rusinat...de parul ala de barbat adevarat.

8 răspunsuri:
| Th3AbSinTh3 a răspuns:

Cred ca da, explica putin in ce consta aceasta fantezie

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Si mie i mi plac.

| corbulalbrosu a răspuns:

DA. este normal ca fetis dar mai ales este clar ca esti anormal ca si comportament.

| LoveSleep a răspuns:

Era anormal daca aveai cu cele ale baieților.

| LoveSleep a răspuns (pentru CoquiNessa):

El e băiat, isteațo.

| CoquiNessa a răspuns (pentru LoveSleep):

Am uitat sa specific, e valabil si la gay, homofob trepanat ce esti.

| LoveSleep a răspuns (pentru CoquiNessa):

Nu știu daca sa raspund serios sau nu.
Probabil e de la faptul ca am dormit 2 ore noaptea trecuta.
Aveam treaba, ma rădeam în cap... si pe picioare.
Și am inceput așa bine...

| CoquiNessa a răspuns (pentru LoveSleep):

Ce-i asa anormal?
pe mine ca fata ma atrage parul mult de pe picioarele unui brunet bengos, sa ma frec cu... ahem, m-am rusinat...de parul ala de barbat adevarat.

| DeeLiTe a răspuns:

E foarte normal, si mie imi plac picioarele fetelor/femeilor, mai ales acoperite de niste dresuri fine...