| coco_2727 a întrebat:

am un home-cinema 5.1 si l-am pus la PC dar nu se aud doar 2 boxe si subwoofer-ul dar nu cu toata fortsa se aude subwoofer ce pot sa fac sa se auda toate si sa mearga subwooferu mai tare din setari la pc si la audio is facute toate
scuzati categoria dar este cea mai vizitata

2 răspunsuri:
| lupidor03 a răspuns:

Banuiesc ca, placa ta de sunet nu suporta 5+1...Sau nu sunt instalate bine. Dar as ramane la ideea ca ai calculatorul mai vechi si placa de sunet nu suporta 5+1. Numai bine. Astept funda

| coco_2727 explică (pentru lupidor03):

Integrated ADI 1981A audio with internal speaker daca imi scrie asa la placa video imi suporta si iti mai zic odata nu am sistem si un home-cinema