| Popescu2102Vlad a întrebat:

Am vrut sa intreb (in special fetele) la ce se refera o fata ca,, nu vrea sa depinda de cineva" cand o intrebi daca vrea sa ne impacam.

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Probabil ii tai aripile cand vrea sa-si ia zborul laughing). Daca te referi in general, poate vrea sa spuna pe scurt ca nu vrea sa se impace cu tine fara sa te jigneasca sau sa te faca sa te simti prost. Insa daca vorbesti de o relatie stabila, gen stati impreuna poate o domini din punct de vedere financiar si nu ii place acest aspect.

1 răspuns:
| neutrino a răspuns:

Este o forma politicoasa de a te refuza, ce-i drept nu prea reusita!