| patry_6809 a întrebat:

In clasa mea e un baiat pe care il plac.Il placeam si anul trecut cand m-am mutat in clasa.Anul trecut nu stiam mai nimic despre el dar anul asta am mai "cercetat" si nu e deloc cum m-am asteptat eu a spus si el ca:"sunt X vagabondul si chiar nu m-ar deranja ca e el vagabond si cum mai e dar am descoperit ca are si el unele momente cand e si foarte nervos prin clasa. Oricum eu l-as intreba daca ma place dar cred ca lui ii place de o fata noua care a venit acum. Ce sfat imi dati ca eu chiar il plac mulu mult de tot dar el nici nu ma observa cum sa ma bag si eu in seama cu el, cum sa il "cuceresc"?

Răspuns Câştigător
| LolaKissTheGirl a răspuns:

Pai, toate momentele vor veni la timpul lor.
Hai sa-ti dau cateva sfaturi:
-baga-te in vorba cu el
-nu te fa de rusine in clasa
etc.

2 răspunsuri:
| fallsHD a răspuns:

De ce voua fetelor va plac baietii rai care n-au pic de creier si nu stiu sa egaleze o ecuatie de clasa a 5a, serios acu', in fine sa trecem la on topic, deci daca vrei sa te bage si el in seama, propunerea mea e sa vorbesti cu el cat mai des si sa-i spui ce simti, altfel o sa se indragosteasca de "aia noua" si poti sa zici papa la orice sperante ^^

| patry_6809 explică:

El e aproape cel mai destep din clasa nu e prost!