| georgiana37 a întrebat:

Anul trecut gasisem un site pentru fete in care puteai sa iti faci singura hainele, aveai un manechin, puteai sa alegi culorire, modelul pe care sa il pui pe haine etc. Daca imi aduc bine aminte, puteam sa iti decorezi si casa. nu este Ladypopular si nici miss bimbo. cine stie cum se numeste? please. Dau Funda >big grin

2 răspunsuri:
| Mussete a răspuns:

Stardoll sau ubiworld...

| CrazyGiirlCezy a răspuns:

Este StarDoll? M-am jucat si eu odata, dar nu ma mai joc. Dar era tot aceeasi chestie cum ai scris in intrebare. Sper ca ti-am fost de ajutor. Fundita?big grin