| MysticWayz a întrebat:

Stiti vreun joc ca MissBimbo si va rog nu spuneti LadyPopular pentru ca nu este asemanator cu Miss Bimbo! As vrea un joc unde poti sa ai papusa ta si o camera pe care sa o decorezi si eventual un animal sau copil! Cine stie dau fundita!

2 răspunsuri:
| neji a răspuns:

Sunt neji si iti multumesc mult pentru raspunsul la intrebarea crezi in fantome? si sa stii ca am aceleasi probleme! ma izolez in toata casa, inchid usile in camera in care stau si sa stii ca m-am uitat de multe ori la fenomene stranii. in blocul meu la etajul 3 este un apartament nelocuit cu o usa veche si o cruce desenata pe ea. oricum putem fi prieteni?

| Whisky a răspuns:

My diva doll happy
Funda? big grin