| ItsTurbii a întrebat:

As dori sa primesc raspunsuri in mod special de la femei / fete... care este cel mai excitant lucru pe care l-ar putea face un baiat pentru voi? sau care este cea mai excitanta "actiune" pentru voi?

Răspuns Câştigător
| OMFGConrad a răspuns:

Vai de...
@ItsTurbi, uite cum stă treba.
Tileavitali ăla e un preot ortodox care nu ştiu ce caută aici
Iar Ray e doar un frustrat care crede că femeie e doar o curvă şi bărbați numai "badboys"
Ca să ajungă la orgasm, femeia trebuie să fie excitată întâi, nu, lucaasluk? *** logic
Săruturile senzuale şi lungi, săruturile pe gât, pe lobul urechii, pe piept/sâni, pe interiorul brațului şi al piciorului, aproape de zona genitală sunt cunoscute ca printre cele mai excitante lucruri pentru o femeie când vine vorba de atingerea ei. Nu sunt singurele, femeile sunt diferite, trebuie doar să explorezi şi să găseşti zonele erogene. Alte chestii excitante: vizionarea de filme de dragoste, cititirea romanelor de dragoste ( Sandra Brown e foarte bună la asta ) etc.

7 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Cica femeile au orgasme cand vad banii, da un studiu a dovedit asta in viena, asa ca poate contul tau e cel mai excitant lucru

| pufulescu a răspuns:

Iti spun eu, desi sunt baiat!
Cele mai excitante lucruri pentru o femeie sunt ca baiatul sa gateasca, sa faca treaba prin casa in general, si sa aiba multi bani! Nu neaparat in ordinea mentionata, pare-se ca banii provoaca cele mai puternice orgasme.

| Nimeni10 a răspuns:

Inafara de sex mai stii ceva, ce fel de intrebari sunt astea?

| Octa00 a răspuns:

Oh Doamne, cati baieti raniti in dragoste si insetati de razbunare si ura, frustrati sau pocaiti răspund aici!

| tileavitali a răspuns:

Tinere, vezi-ti de treaba si lasa prostiile, nu ti-e rusine sa umbli cu asemenea ganduri? altceva pe lumea asta nu te intereseaza?

| ItsTurbii explică:

Auzi, "tinere" ai putea sa iti vezi de treaba, e un site unde intrebi ce vrei, tocmai din aia exista si rubrica asta, daca tu esti un mediocru care face sex doar in pozitia misionarul si isi bate nevasta, iesi din topicul asta

| luccasluk a răspuns:

Pentru gagica mea cel mai excitant este cand simte orgasmul!