| Beats15 a întrebat:

as dori si eu sa imi ziceti tot ce trebuie sa stiu inainte sa incep relatia sexuala Multumesc anticipat

3 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Ce vârstă ai de te interesează viața sexuală care cere maximă responsabilitate din partea ambilor parteneri?
Pa, pa.

| OnuOnulică a răspuns:

Sa te gandesti in primul rand la consecinte...si daca merita si daca nu.Asta e primul lucru care trebuie sa il faci.

| SefaTa97 a răspuns:

Buna.
Informeaza-te despre metode de protectie, informeaza-te cum sa folosesti prezervativul, si foloseste-l si fa cu persoana potrivitahappy