| anonim_4396 a întrebat:

Vreau sa-mi incep viata sexuala dar nu stiu cum se face. Ce trebuie sa fac ca s-o incep?

Răspuns Câştigător
| loOveeep a răspuns:

Deci sa inteleg ca esti baiat?:* in primul rand ar trebui sa.ai o fata. si o relatie stabila. sau poti sa o faci cu orice panarama.laughing. dar mai bine cu o fata cuminte,. ce sa faci? faci dragoste. sex? e akelash lucru o iei cum vrei.

7 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Prima persoană venită, prima servită! Oare de merită?
Pa, pa.

| harciog a răspuns:

Hai sictir ca esti satula.Ai circa 60 de km de penisuri puse cap la cap pina acum ce naibii vii cu intrebari de doi lei pentru continuitatea categoriei?

| anonim_4396 explică (pentru harciog):

Nu mai folosi genul feminin cu mine.

| alalexandra a răspuns (pentru anonim_4396):

Tare laughing

| Laurretta a răspuns:

În primul rând ar trebui să ai cu cine să o începi și restul o să vină de la sinewinking

| eliaclodia a răspuns:

Sa te impaci cu dumnezeu. Poate iti da voie la fete. Sau ai fugit din manastire? De acolo unde sunt cei nevinovati.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pentru inceput, baga 50 de flotari.