| anonim_4396 a întrebat:

As vrea răspuns de la fete. Ce ziceți fetelor, merg relațiile la distanță? Mulțumesc.

Răspuns Câştigător
| qMiruq a răspuns:

La mine merge, ne intelegem destul de bine si ghici ce: distanta ne-a unit si mai mult, adica am devenit mai romantici (ex: daca inainte nu ne spuneam deloc ca ne iubim, iti pot confirma ca acum nu exista mesaj in care sa nu ne exprimam dragostea, recunostinta si adoratia unul fata de celalalt) te pup. O zi faina!

6 răspunsuri:
| maradi3 a răspuns:

Daaaa,iubeste-te cu o japoneza sa vezi daca merge!

| Violleta2022 a răspuns:

In 90% din cazuri nu merg!
Pentru simplu fapt ca, nu poti trai sau avea sex prin corespondenta!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

*as fi scris cu majuscule, dar nu mă lasă ăștia

| GHoST013 a răspuns:

Din experienta mea, ca baiat, iti pot spune ca nu. Dar asta depinde de fiecare individ in parte, orice lucru are si exceptia lui. Daca voi vreti si va chinuiti sa mearga, o sa mearga. Daca e meninta esecului asa o sa fie. Totul depinde de voi.

Răspuns utilizator avertizat
| Piticaaaa233 a răspuns:

Da, sa zicem ca merg. Acum depinde si de incredere.