| SajinKakarot a întrebat:

Ce ziceti...realtiile de distanta merg?

Răspuns Câştigător
NOname
| NOname a răspuns:

Unele da, altele ba.
Dacă există dorința și sentimente din ambele părți, este foarte posibil să meargă.

| lynlyn a răspuns (pentru NOname):

Depinde foarte mult cat de mare e distanta si cat de des va puteti vedea sau vorbiti la telefon. iubitul meu e din alt judet 50km distanta si ne vedem destul de des.si e ok de 2ani.

6 răspunsuri:
| SingleStarOnTheSky a răspuns:

Depinde si de acele persoane. Exista cazuri cand da si cand nu.Dar pentru a putea avea o astfel de relatie trebuie sa ai multa incrdere in celalalt si sa tii mult la el pentru a nu lasa gelozia sa te doboare. Oricum asta nu mai tu si "partenerul"o puteti decide si sta in propriile voastre puteri.Bafta!

| SantaAndrei a răspuns:

Daca distanta e mai mica decat lungimea da big grin

Serios acum, nu merg, apare la un momentdat nevoia de a fi cu cineva, si isi pierde farmecul. Sunt sanse mici sa mearga, dar daca chiar credeti ca tineti unul la altul si puteti renunta la alte lucruri pentru a face relatia sa mearga, eu zic sa incercati happy

| chineze13 a răspuns:

Eu zic,ca asta tine doar de tine sau de amandoi.
nu trebuie sa te iei dupa unu sau altu care zice ca nu ca nu stiu ce sau ca da. poate sa tina dar se poate nici sa nu tina.
daca intr-adevar e ceva serios da, merge.dar daca e ceva la abureala, ochii care nu se vad se uita.bafta:*.
p.s.la mine a tinutwinking1 anwinkingdar ne vedeam in fiecare vacanta de paste de craciun sau in vacanta mare 2 lunihappy...bafta:*

| alinalove12 a răspuns:

80 la suta dintre relatiile la distanta nu tin.
20 la suta din relatiile la distanta tin. sper sa ai noroc

| lynlyn a răspuns:

Da,merg, cum e si in cazul meu, dar daca e distanta foarte mare si va vedeti rar, nu cred.