| BlasterXXL a întrebat:

As vrea sa stiu cum pot sa-i spun unei fete ca o plac si cum imi dau seama daca si ea ma place.

Am invitat-o la o pizza si un suc si a acceptat alte idei?

Mentionez ca suntem colegi.

6 răspunsuri:
| foxi a răspuns:

Urmeaza o invitatie la teatrul, la film!

| PαtнwαуTσBℓιѕѕ a răspuns:

Esti pregatit pentru asa ceva?

| pisicutzamik a răspuns:

Buna intreab-o din vorba in vorba, ce a mai facut, si intreab-o simplu daca vrea sa fiti impreuna, spune-i ca tie iti place de ea si alte chestii pe care tu chiar le simti pentru ea, bafta la intalnire

| Cristi_Sporiș_1994 a răspuns:

Fii comunicativ cu ea ca sa te placa.Trebuie sa ai atitudine, uita-te in ochii ei si fi atent, intreab-o cum a fost ziua ei, intreab-o despre ea, ce ii place ei cel mai mult sa faca, cand a facut ultima oara acel lucru, cum se simte cand face ce ii place cel mai mult, intreab-o daca citeste, ce filme ii plac, pune-o sa iti povesteasca despre filmul ei favorit, ascultati impreuna muzica ei preferata, spune-i preferintele tale in materie de filme, muzica etc. daca tu ai alte preferinte nu o mintii spunandu-i ca si tie iti place ce ii place si ei. fi sincer si arogant. intreab-o daca ar fi posibila teleportarea unde ar vrea sa fie in momentul acela, intreab-o unde a calatorit, daca se mai joaca cu papusile, fa glume cu ea, fi amuzant insa nu ii spune bancuri. e o mare greseala sa spui bancuri fetelor, devii plictisitor. in general vorbiti despre ea, si mai putin despre tine. Spune-i ca tu esti o fire mai misterioasa si nu te deschizi in fata multor persoane, apoi intreab-o daca se considera o persoana speciala. Spune-i ca ai vrea sa vezi daca e genul de persoana pe care ai vrea sa o cunosti mai bine. Provoac-o spunandu-i ca vrei sa o seduci apoi intreab-o "crezi ca poti sa imi faci fata?" ea o sa vrea sa iti demonstreze ca e suficient de buna pentru tine. spune-i scurt "demonstreaza", intreab-o cum ii place sa fie sarutata "tandru sau plin de pasiune?" ea nu are de ales daca vrea sau nu sa o saruti ci modul in care ai sa o faci. Fi destept si vigilent, lasa dulcegariile pentru mai tarziu. sunt multe lucruri pe care le poti vace ca sa o faci sa te iubeasca dar ma dor degetele.eh mult succes si nu uita funda

| AsDhop a răspuns:

Vere intreab-o, este cel mai simplu.
La pizza o poti intreba, "uite, eu te plac. de ceva timp. tu? simti ceva pentru mine?"
Dar daca a acceptat sa iasa cu tine ai 90% sanse sa fie a ta :*

| edithiacob a răspuns:

Pai sunt fata si eu iti zic uite fa lucruri frumoase pentru ea ca de exemplu du-te la ea acasa si pune un buchet de flori scrie la nume anonim si apoi trebuie sa ii spui ca il sti pe cel care i-a pus buchetul de flori apoi zi ca tu ai fost dar nu uita dupa acea trebuie sa ii zici sentimentele tale pentru ea.