| raduma a întrebat:

as vrea sa stiu in ce altceva se mai poate introduce penisul decat in vagin, sau in anal, vorbesc de obiecte astept raspunsuri serioase

6 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

Vezi chestia asta:
http://www.youtube.com/watch?v=4577pLqgrV8
O sa-ti placa.

| Chrisstine a răspuns:

In vazarolling on the floor)

| ACatalin a răspuns:

Ai gaura in perete acasa?

| Mirceamrc a răspuns:

Pai, daca ai o drujba, e cel mai bine. Poti sa ti-o bagi intre elementii caloriferului, sau in masina de spalat. Daca totusi nu poti, du-te cumpara o papusa gonflabila.p.s bianca dragusanu. daca nu ai 18 ani, alta idee minata e sa ti-o bagi in tocator sau la mixer!

| user1234554321 a răspuns:

Ti mena inchisa si il bagi acolo :-))

| Raulinio a răspuns:

Ba esti cel mai mare idiot! Cum sa iti bagi penisul in obiecte? Dementule